Новини партнерів

Екшн-камера зніме самі екстремальні моменти вашого подорожі!

Сучасність хороша тим, що дарує шанс зняти самі неординарні моменти нашого життя, докладаючи до цього мінімум зусиль. Можна сміливо забути про страх зробити зайвий зіпсований кадр на плівковий фотоапарат, якщо ви вирішили купити екшн-камери. навіть сучасні цифрові фотоапарати і камери програють даних пристроїв з однієї простої причини — їх не готували до роботи в непростих погодних умовах, де потрібен захист від механічних пошкоджень та інші нюанси.

Як захистити свій смартфон від пошкоджень

Навіть саме дбайливе носіння і використання смартфона не гарантує його повну безпеку, адже застрахувати гаджети від падінь просто неможливо. Точно так же не можна повністю убезпечити смартфон від появи прикрих подряпин від гострих кінців ключів, металевих монет і жетонів, та й будь-яких предметів в сумці.

Смарт-годинник - функціональна новинка в світі електроніки

Сучасний світ електронних пристроїв не стоїть на місці, він постійно розвивається, зачіпаючи все нові і нові галузі приладобудування. Не стало винятком і виробництво наручних годинників, які завдяки активному вдосконалення мікропроцесорної техніки, можуть не тільки показувати поточний час, а й виконувати функції смартфонів і комунікаторів.

Робота для випускників в Києві

Робота для випускників через ПК - це легко! Сьогодні більшість сучасних випускників різних Вузів, вважають за краще підшукувати стабільний заробіток і високооплачуваний дохід, який здатний максимально поліпшити їх добробут. Так як без роботи не може обійтися жоден сучасний чоловік. Адже відомо, що від стабільного доходу і хорошого заробітку можна отримати відмінні можливості купувати необхідні товари, покращувати свій побут і багато іншого. Тому робота для випускників є особливо важливою для кожного студента, який тільки-но закінчив ВНЗ.

Квадрокоптери з камерою - купуйте товар у надійного постачальника

Застосування компактних літальних апаратів поширюється на багато областей життєдіяльності людини. Квадрокоптера з успіхом використовують для фото-відеозйомок, розвідки і вивчення важкодоступній місцевості, проведення геолокації різних об'єктів, для підготовки журналістських і рекламних кампаній, у багатьох інших сферах.

Види і особливості застосування фреону для холодильників

Витік фреону – одна з найбільш поширених несправностей, з якими доводиться стикатися власникам як застарілих, так і сучасних моделей холодильників. Крім того, заміна холодоагенту є обов'язковою процедурою в процесі сервісного обслуговування. В цьому випадку раціональніше знайти фахівця, який володіє всіма необхідними навичками, практичним досвідом, а також спеціалізованим обладнанням.

Ідеальний ноутбук для програміста

Програмісти — досить зайняті люди, які використовують кожну вільну хвилину, що писати код для своїх проектів. Не дивно, що вирушаючи на роботу, багато хто бере з собою в громадський транспорт ноутбуки, щоб встигнути виконати частину професійних задач. Виникає питання: де знайти ідеальний «лептоп», який би відповідав поставленим вимогам? Інтернет-магазини пропонують широкий асортимент техніки Asus, найбільш підходящою для програмування «на коліні».

Наскільки гарні навушники Bragi The Dash? Розбираємося і оглядаємо

Більшість фітнес-трекерів носять на зап'ясті, але це зовсім не так з бездротовими навушниками Bragi The Dash. Представлений як перший в світі слухають фітнес гаджет, вони обіцяють відстежувати вашу діяльність точно так же, як браслети Xiaomi, Fitbit або Jawbone. Ми вдячні інтернет-магазину iLounge.ua, за те що вони надали цей чудо-гаджет нам для огляду, у них ви знайдете і інші популярні моделі бездротових навушників за низькими цінами. Давайте більш ретельно розглянемо їх з усіх боків.

Shell інвестує в розвиток сонячних електростанцій

Сума цих інвестицій на разі не розголошується. За даними компанії, Sunseap налічує близько 160 МВт контрактних будівництв сонячних електростанцій в Сінгапурі, як вже працюючих, так і на стадії будівництва, при цьому все це ліцензовано продавцем електроенергії в Сінгапурі, а також забезпечено комунальними сонячними проектами в регіоні.  

Ремонт пристроїв Apple: відмінна якість, вигідні умови

Техніка Apple — один із символів сучасного світу, а тому багато користувачів обзаводяться виробами із заповітним логотипом. Відмінний стиль, висока якість, функціональність — ці всі особливості приваблюють численних покупців. але навіть найякісніші вироби можуть ламатися — не тільки через знос деталей, але і через неуважність самого власника. Якою б не була ситуація, її легко можна виправити, якщо звернутися в правильний сервісний центр. ремонт подібних пристроїв можна довіряти тільки фахівцям, що працюють безпосередньо з цією маркою. Це стане запорукою правильного рішення. Професіонали мають колосальний досвід, а тому впораються з проблемою будь-якої складності. Де шукати таких людей?

Підписатися на цей канал RSS