Новини партнерів

IP камери як сучасні реалії відеоспостереження

У сучасному світі все більшої популярності набувають системи відеоспостереження на базі IP камер. Такий успіх пояснити просто: дана технологія наділена прогресивної «начинкою», якої так бракувало аналоговим камерам. IP камера відеоспостереження система, що дає можливість переглянути відео, перебуваючи при цьому далеко від того місця, де вона встановлена (офісу, магазину, складу або житлового об'єкта).

Що робити, якщо холодильник почав шуміти

Реклама сучасних виробників побутової техніки обіцяє покупцям абсолютно безшумну роботу своїх холодильників. Однак фізично жоден, навіть найбільш технічно просунутий прилад не може функціонувати беззвучно. Втім, всі ми звикли до неголосного гулу, так що практично його не помічаємо. Але що робити в разі, якщо щодо тихий холодильник раптом почав сильно шуміти, а також видавати інші сторонні звуки.

Що може зламатися в посудомийній машині?

Для великої родини посудомийна машина стає справжнім порятунком, так як звільняє від ручного миття гори тарілок, чашок і каструль. Тому цілком зрозуміле розчарування господинь, коли в один зовсім не прекрасний день вірна помічниця раптом відмовляється виконувати деякі програми, погано миє посуд або зовсім не включається. З якими поломками найчастіше доводиться стикатися і як визначити їх причину? Чи обов'язково звертатися до фахівців, або можна вирішити проблему самостійно? На ці питання ми постараємося відповісти.

Школа англійської мови WinWin з повним зануренням

WinWin Cambridge Educational Center це нова школа англійської в Києві, яка працює за принципом повного занурення. Вона допоможе кожній людині яка звернулася до нас навчитися добре говорити, і думати на іноземній мові. Крім основних програм навчання, студентів чекає кілька тематичних безкоштовних фішок - завдяки ним поліпшуються загальні навички володіння мовою. На даний момент, є програми, які пропонує система навчання cambridge language exams в Києві. На нашій офіційній сторінці, кожен бажаючий зможе перевірити рівень мови.

Як відновити видалені файли та папки з жорсткого диска

Корисні поради, які допоможуть ефективно відновити видалені файли Коли відбувається втрата даних, спершу пам'ятайте, що краще не використовувати свій комп'ютер або інші зовнішні пристрої для зберігання данних. Це захистить видалені файли для відновлення. Як це працює?

Макс Поляков і Асоціація Ноосфера підтримали фестиваль робототехніки BestRoboFest. Презентація інноваційних розробок і майстер-класи для дітей

Макс Поляков і Асоціація Ноосфера ініціювали і організували створення майданчика для презентації молодими винахідниками своїх ідей. Це відмінний спосіб залучення суспільства до світу науки, яка допоможе прищепити любов до технологій підростаючому поколінню. На сьогоднішній день світ комп'ютерних технологій розвивається неймовірними темпами. Саме тому сучасній молодій людині, крім знань іноземних мов, необхідно розбиратися в програмуванні і бути технічно освіченим.

Тестувальник QA Manual - простий шлях в IT

Тестування - найпростіша і найбільш популярна область інтернет-технологій. Легка в освоєнні і роботі. Вкрай затребувана, оскільки сотні нових продуктів з'являються щодня, і кожен з них вимагає ретельної перевірки перед офіційною презентацією і запуском в продаж. Добре оплачується.

5 головних діджитал-трендів 2018 року

Що рік собаки нам готує? Одному Санта-Клаусу відомо … І фахівцям Діджитал агентства з міста Київ – Great Pro. Вони люб'язно надали нам свій аналітичний прогноз. Так що давайте вникати!

Способи прийому платежів

Колись давно люди і подумати не могли, що в 21-му столітті необхідність в готівковому розрахунку практично повністю зживе себе, поступившись дорогою електронним коштам. У наш час способи прийому платежів доступні користувачеві віртуального світу, обчислюються декількома десятками. З одного боку, таке розмаїття дає можливість кожній людині підібрати фінансовий інструмент, який найбільше відповідає його потребам. З іншого – таке велика кількість платіжних механізмів обмежує можливість взаємодії з великою кількістю сайтів та інтернет-платформ, з огляду на те все користуються різними системами оплати. Саме з цієї причини широку популярність нині завойовує такий фінансовий агрегатор як Interkassa.

Підписатися на цей канал RSS