Новини партнерів

Віртуалізація сервера 1с - сучасний тренд в IT

Програмний комплекс 1с підприємство є найбільш поширеною в Україні середовищем ведення всіх видів бухгалтерського обліку. З 1с працюють як великі підприємства, заводи і державні компанії, так і невульгарна фірми і навіть приватні підприємці.

Пральна машина LG не гріє воду: причини поломки

Досить поширена поломка пральних машин LG - відсутність нагріву води. Самим логічним рішенням в цьому випадку буде виклик майстра - професіонал швидко усуне проблему. Але, ми рекомендуємо не поспішати, і переконатися, чи потрібен взагалі ремонт. Іноді причиною того, що пралка не нагріває повітря воду, є зовсім не поломка, а банальна неуважність користувача. Про те, як виконати перевірку, і що потрібно робити при такій проблемі, ми розповімо в цій статті.

Movavi Конвертор Відео

Навіть якщо ви не є професіоналом у сфері сучасних інформаційних технологій і досить рідко займаєтеся обробками свого відео, але любите знімати різні відеоролики або у вас є необхідність обробки відеороликів різного формату, то ви неодмінно оціните програму Movavi Конвертор Відео.

Звертаємо увагу на дрібниці при виборі сервіс центру

У сучасному світі складно прожити без техніки, тому відразу після виявлення поломки ми намагаємося максимально швидко віддати гаджет в надійний комп'ютерний сервісний центр в Києві. Навіть самий надійний виробник не дає вічної гарантії на товар. Несправності бувають не тільки з вини виробника, але не рідко і через необережність.

Збільшуємо час роботи нашого смартфона

До величезної кількості функцій сучасних смартфонів майже завжди додається жирний мінус - підтримати заряд батареї хоча б на добу виходить не у всіх. Не важливо, для чого вам смартфон: для роботи, спілкування, вбивання часу. У всіх випадку користувач чекає, що гаджет виконати своє завдання по повній. На питання, як йому в цьому допомогти, існує мінімум дві відповіді: запасіться гарним зовнішнім акумулятором, або прокачати настройки телефону. Третій - менше користуватися, розглядати не будемо принципово.

Чохли для Xiaomi, нелегкий вибір

Сьогодні практично неможливо уявити собі наших сучасників без мобільного телефону. Серед величезного асортименту цих популярних засобів зв'язку, виділяються смартфони фірми Xiaomi. А щоб ваш пристрій якомога довше радувало око витонченим і акуратним виглядом, необхідно підібрати йому відповідний чохол.

Штори ПВХ для альтанки як ефективна енергозберігаюча технологія

Відмінним рішенням для гостьового будиночка, альтанки, тераси або відкритої веранди стануть м'які вікна. Вони виконані з такого міцного і довговічного матеріалу, як полівінілхлорид, який має цілий список унікальних властивостей. До головних з них можна віднести:

IP камери як сучасні реалії відеоспостереження

У сучасному світі все більшої популярності набувають системи відеоспостереження на базі IP камер. Такий успіх пояснити просто: дана технологія наділена прогресивної «начинкою», якої так бракувало аналоговим камерам. IP камера відеоспостереження система, що дає можливість переглянути відео, перебуваючи при цьому далеко від того місця, де вона встановлена (офісу, магазину, складу або житлового об'єкта).

Що робити, якщо холодильник почав шуміти

Реклама сучасних виробників побутової техніки обіцяє покупцям абсолютно безшумну роботу своїх холодильників. Однак фізично жоден, навіть найбільш технічно просунутий прилад не може функціонувати беззвучно. Втім, всі ми звикли до неголосного гулу, так що практично його не помічаємо. Але що робити в разі, якщо щодо тихий холодильник раптом почав сильно шуміти, а також видавати інші сторонні звуки.

Підписатися на цей канал RSS