Новини партнерів

Налаштування домашнього роутера проти хакерського злому

З появою смартфонів, планшетів і широких каналів доступу в віртуальну мережу стали затребувані домашні роутери або маршрутизатори з бездротовою передачею даних. Такі пристрої дозволяють роздавати Wi-Fi-сигнал по всій квартирі, причому їх потужності вистачає, щоб підключилося кілька користувачів. Сьогодні роутер зустрічається майже в кожному будинку, але мало хто замислюється, що піймав вашу мережу, зловмисник може дістатися до робочої документації, особистого листування і інших файлів.

Movavi Screen Capture Studio: запис з екрана комп'ютера

Серед величезного асортименту популярних комп'ютерних програм виділяється оригінальне рішення Movavi Screen Capture. Це оптимальний варіант для запису відео з дисплея комп'ютера в операційній системі Windows. Програма дозволяє «запам'ятовувати» все, що відбувається на екрані ноутбука в високому HD-якості. Вона відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом управління, з яким легко впорається і починаючий користувач.

Як посилити сигнал мобільного зв'язку в офісі?

Низька якість мобільного святи – це поширена проблема сучасних міст України та інших країн. Через багатоповерхових будівель, товстих стін і інших бар'єрів, стільниковий сигнал стає дуже слабким або зовсім відсутній. Особливої шкоди подібна проблема завдає комерційним організаціям, коли від поганого зв'язку знижується і якість ведення бізнесу.

15 крутих гаджетів на Aliexpress

Аліекспресс – найбільша майданчик, на якій можна знайти все. Китайські виробники не перестають дивувати нас оригінальними рішеннями і крутими товарами на аліекспресс. Це не тільки насправді корисні і функціональні товари, але ще і дуже недорогі рішення, тим більше що завжди можна використовувати Кешбек на аліекспресс і платити ще менше, а точніше отримувати повернення готівки з кожної своєї покупки. Ми розповімо про найцікавіші гаджетах на аліекспресс.

Samsung Galaxy S8: ключові особливості гаджета

Смартфони є невід'ємною складовою життя сучасної людини. Вітчизняний ринок позиціонує великий вибір даних пристроїв. Девайси забезпечують доступність мобільного зв'язку і тисяч інших можливостей – вихід в інтернет, фото- і відеозйомку, роботу з функціональними додатками та інше. На особливу увагу серед останніх новинок заслуговує модель Galaxy S8 від популярного бренду Samsung.

Кращі девайси поза часом: iPad mini і його особливості

«Яблучна» техніка давно набула величезної популярності на світовому ринку. Незважаючи на високу вартість, девайси цього виробника розкуповуються користувачами досить швидко. Деякі продукти, пропоновані маркою Apple, випущені кілька років тому, впевнено займають лідируючі позиції і сьогодні. До числа таких належить і iPad mini Retina, розроблений ще в 2013 році.

Почему планшет iPad mini должен выпускаться производителем еще несколько лет?

There is no translation available.Планшет iPad mini жалуют многие люди, а сами разработчики утверждают, что это вполне нормально, ведь товар получился отменным. Хотя такие устройства теряют с каждым годом свою популярность, но американская продукция все же считается самой универсальной.

Програма для моніторингу за комп'ютером

Існує досить велика різноманітність засобів, що дозволяють контролювати всі процеси в компанії. Деякі з них підходять як додаткові інструменти, деякі – абсолютно втратили свою практичність в сьогоднішньому світі. Але, існує    один універсальний і дієвий спосіб, що дозволяє проводити моніторинг не лише ефективно, але стежити за всім, навіть якщо процеси відбуваються за комп'ютерами.

Нюанси проектування освітлення для торгових площ

Піднести товар у вигідному світлі і створити такі комфортні умови для споживача, щоб він захотів повернутися знову і отримував справжнє задоволення від покупок — найважливіше завдання для кожного власника магазину. Для досягнення високих показників продажів в торговому приміщенні повинно бути продумано все до найдрібніших деталей — сервіс, меблі, оздоблення, обслуговування. Вигідно презентувати товар споживачам допоможуть грамотно розставлені джерела світла.

Дивовижні можливості телефонів Blackview

Компанія Блеквью була заснована в 2013 році. За короткий термін вона встигла підігріти інтерес до себе з боку не тільки жителів піднебесної, а й країн Європи. На сьогоднішній день смартфон Блеквью можна купити і в Україні. Популярність виробника настільки велика, що маловідомі фірми навіть створюють підробки популярних моделей. Тому при виборі апарату уважно вивчайте відгуки на надійних ресурсах про магазини, в яких бажаєте придбати девайс.

Підписатися на цей канал RSS