Новини партнерів

Як правильно підібрати масажер для дому

Для відновлення м'язів після травми, а також їх розслаблення після важкого робочого дня, можна використовувати ручний масажер. Величезна різноманітність масажерів для тіла дозволяє застосовувати подібні засоби в домашніх умовах за допомогою асистента або навіть без нього. Професійний ручний масажер може бути як маленьким, так і досить громіздким. Все залежить від локалізації тригерних точок, а також передбачуваного бюджету. Істотно заощадити дозволить покупка електромасажера за акцією.

Драйв і адреналін: кращі гонки на ПК

Швидкість - затьмарена краса, яку оцінити може тільки певний сорт людей. Тих, хто може відчути себе по-справжньому живим, тільки розігнавшись до позамежних значень. В реальному житті такі експерименти пов'язані з ризиком для життя і здоров'я, в той час як комп'ютерні ігри дозволяють випробувати ці емоції безпечно, залишаючись в затишній квартирі з чашкою гарячого чаю.

Як вибрати якісний маршрутизатор: корисні поради

В умовах сучасного використання інформаційних потоків мережеве обладнання набуває особливого значення. Мережеві маршрутизатори за останні кілька років стали обов'язковим пристроєм не тільки в офісах, але і на торгових майданчиках, в будинках.

Комп'ютерний світ Apple: підсумки 2020 року

Зараз компанія Apple найбільш відома своїми телефонами, розумними годинниками, планшетами - комп'ютери ніби все сильніше ховаються на другий план з кожним роком. Однак в 2020 році ми побачили нову лінійку комп'ютерів Apple MacBook Air, а влітку дізналися про свіжі версії операційних систем для різних пристроїв компанії, включаючи комп'ютери.

Корисні гаджети для домашніх тварин

Власникам кішок щодня доводиться вирішувати безліч завдань з догляду за твариною: піклуватися про правильно підібраний корм, ліки та розваги вихованця.

Кращий подарунок геймеру: топ 3 недорогих монітори з частотою оновлення екрану 144 Гц

Характеристики частоти розгортки і мінімальний Input Lag - важливі показники для моніторів, особливо коли мова йде про геймерські ПК. Далеко не все залежить від розміру і роздільної здатності, в сучасних іграх швидкодія - вирішальний аспект, а для цього необхідний короткий час відгуку матриці. 144 Гц - високий показник і саме з такою частотою ми і розглянемо три монітори.

Навіщо потрібен виділений сервер?

Коли потрібно вибрати хостинг для розміщення веб-сайту, необхідно враховувати безліч нюансів. Якщо мова йде про звичайний односторінник, то можна обмежитися навіть безкоштовними майданчиками. Однак для серйозного порталу знадобиться потужний сервер. Його покупка обійдеться в значну суму.

Де купити оригінальні запчастини на авто

Для більшості автолюбителів негарантійний ремонт автомобіля є дорогим задоволенням. Якщо робити такий ремонт в офіційних автосервісах і замовляти оригінальні запасні частини, то ремонтні роботи можуть мати високу ціну, яка не по кишені більшості автовласників. Тому багато власників автомобілів, які бажають виконати ремонт свого залізного коня за привабливою вартістю, намагаються купити запчастини на авторозбірках.

Електровелосипед - сучасний технічний засіб

Такі вироби являють собою звичайний велосипед з встановленим на ньому мотором або акумулятором. Він може знаходитися в колесі (мотор-колесо) або каретці (мідл-драйв). Електровелосипед може використовуватися з прокруткою педалей або без цієї процедури.

Asus: якісні і потужні ноутбуки для офісних співробітників, геймерів і щоденного використання

Ноутбуки Asus активно користуються попитом, адже пристрої відрізняються надійністю, міцними комплектуючими, стильним дизайном, потужним залізом і низьким нагріванням корпусу навіть під час тривалої роботи без пауз і переходів в сплячий режим. Вперше ноутбуки Asus з'явилися на ринку в 1997 році, і сьогодні компанія вважається одним з лідерів в даній сфері.

Підписатися на цей канал RSS