Новини партнерів

Кондиціонери бюджетної групи

Кожен з нас рано чи пізно замислюється над вибором кондиціонера. На що звернути при виборі увагу, який кондиціонер краще, чи варто переплачувати, купуючи дорогу спліт-систему? Такі та багато інших питань виникають у потенційного покупця.

Помилки при заправці лазерного картриджа

Багато користувачів вважають за краще заправку покупці фірмових картриджів, розраховуючи на отримання істотної економії. Заправка картриджів в Києві здійснюється фахівцями сервісного центру і гарантує непогану якість віддрукованих копій. Однак в разі домашньої «самодіяльності» користувачі нерідко стикаються з деякими проблемами.

Легал Солюшнз - працевлаштування іноземців в Україні: нові правила

Восени минулого 2017 року набули чинності нові, спрощені правила прийому на роботу в Україні іноземних громадян. Відтепер роботодавцям необов'язково доводити службі зайнятості необхідність прийняття в штат нерезидента і відсутність подібного роду фахівців в нашій країні. З іншого боку, легальне працевлаштування іноземців обійдеться роботодавцям дорожче, ніж це було раніше.

Довговічність батареї iPhone

Як і будь-яка сучасна портативна електроніка, продукція компанії Apple має вразливе місце - відносно невисоку автономність роботи.

Відеоспостереження для будинку: що потрібно знати про безпеку

Як убезпечити власний будинок, квартиру або дачу? Напевно, ви не раз задавали собі таке питання, але відкладали його на потім, посилаючись на брак часу, коштів і необхідних знань. Перше і, мабуть, найправильніше, що прийде вам в голову - система відеоспостереження для будинку, адже вона дозволяє в будь-який момент побачити, що відбувається у вашій оселі або на ділянці. Єдиний момент - складно і дорого.

Як підібрати собі смартфон

Ознакомиться с подробной информацией о современной технике, почитать обзоры, рейтинги и советы о том как выбрать оптимальный для вас смартфон можно на персонализированных сайтах электроники. А в этой короткой статье попробуем разобраться, каким может быть современный смартфон, и настолько ли уж актуально частое его обновление до более новой и совершенной по тому или иному аспекту модели.

Віртуалізація сервера 1с - сучасний тренд в IT

Програмний комплекс 1с підприємство є найбільш поширеною в Україні середовищем ведення всіх видів бухгалтерського обліку. З 1с працюють як великі підприємства, заводи і державні компанії, так і невульгарна фірми і навіть приватні підприємці.

Пральна машина LG не гріє воду: причини поломки

Досить поширена поломка пральних машин LG - відсутність нагріву води. Самим логічним рішенням в цьому випадку буде виклик майстра - професіонал швидко усуне проблему. Але, ми рекомендуємо не поспішати, і переконатися, чи потрібен взагалі ремонт. Іноді причиною того, що пралка не нагріває повітря воду, є зовсім не поломка, а банальна неуважність користувача. Про те, як виконати перевірку, і що потрібно робити при такій проблемі, ми розповімо в цій статті.

Movavi Конвертор Відео

Навіть якщо ви не є професіоналом у сфері сучасних інформаційних технологій і досить рідко займаєтеся обробками свого відео, але любите знімати різні відеоролики або у вас є необхідність обробки відеороликів різного формату, то ви неодмінно оціните програму Movavi Конвертор Відео.

Звертаємо увагу на дрібниці при виборі сервіс центру

У сучасному світі складно прожити без техніки, тому відразу після виявлення поломки ми намагаємося максимально швидко віддати гаджет в надійний комп'ютерний сервісний центр в Києві. Навіть самий надійний виробник не дає вічної гарантії на товар. Несправності бувають не тільки з вини виробника, але не рідко і через необережність.

Підписатися на цей канал RSS