Екзоскелет

Полегшений екзокостюм від Lowe's і Virginia Tech допоможе з перенесенням тягарів

Забудьте зображення науково-фантастичних битв між екіпірованими екзокостюмамі солдатами, інопланетянами і машинами. Нехай екзокостюм від Virginia Tech і Lowe's Innovation Lab дійсно виглядає так, немов використовувався в якості реквізиту для зйомок "Грані майбутнього", його призначення набагато більш мирний і навіть тривіальне. Він використовує принципи збереження енергії і гнучкі, але міцні матеріали, щоб зробити підняття важких предметів типу мішків з цементом для носіїв менш важким і хворобливим.

Новий екзоскелет MAX зможе врятувати багатьох робочих від виробничих травм

Компанія suitX раніше в цьому році анонсувала екзоскелет Phoenix. Доступний і призначений для користувачів з обмеженими можливостями. Той екзоскелет працював на моторах, які пересували ноги носія. Тепер же ця компанія, що базується в Каліфорнії, представила безмоторний екзоскелет. І він зможе значно полегшити життя багатьом. Зустрічайте MAX - девайс, що носиться, також відомий, як Modular Agile Exosceleton.

Екзоскелетні рукавички Dexmo для VR майже готові до фінального виробництва

Ще в 2014 році, коли перші комерційні окуляри віртуальної реальності було відправлено на ринок, китайська компанія Dexta Robotics почала замислюватися про те, яким чином користувачеві взаємодіяти з предметами у VR, при цьому не руйнуючи ілюзію і продовжуючи занурюватися в цифровий світ.

Перший в світі екзоскелет для дітей з обмеженими можливостями

Коли ми думаємо про збільшуючу мобільність екзоскелетів, ми представляємо моделі для дорослих типу роботизованого екзоскелета розробленого в Hyundai . Але інженери Іспанського Національного Дослідницького Комітету (CSIC), однак, розробили модель спеціально для дітей. Екзоскелет не тільки допоможе дітям з обмеженими можливостями ходити, але і зможе рятувати їх життя.

Hyundai представляє екзоскелет

Компанія Hyundai представила дуже крутий екзоскелет, дивлячись на який можна згадати Тома Круза у фільмі "Грань майбутнього". Представники компанії стверджують, що їх придатний для носіння роботизований прототип це щось на зразок костюма Залізної Людини. Він дозволяє носію піднімати і переносити вагу в сотні кілограм. Виробники припускають, що екзоскелет в перспективі буде корисний на різних фабриках, у військовій промисловості і для фізичної реабілітації після перенесених травм.

Підписатися на цей канал RSS