Електроскутер

Електроскутер GoTube складається в тубус для транспортування

Нестачі в електричних скутерах, що складаються, в магазинах і на краудфандингових платформах сьогодні немає. Одні розробники створюють моделі, що складаються навпіл. Інші дозволяють просто прибирати колеса для більшої мобільності на ходу і в громадському транспорті. Творці електроскутера GoTube пішли ще далі, представивши набагато більш оригінальний і менш брудний спосіб транспортування: девайс складається в акуратний циліндр зі спеціальним ременем, носити який можна буде, закинувши його на плече.

Оригінальний електричний скутер Boxx дійшов до масового виробництва

За останній час було випущено і представлено величезну кількість гаджетів, які покликані стати революційним проривом у справі нашого пересування вулицями. В основному, звичайно, електрифікують звичні транспортні засоби типу велосипедів, скутерів і самокатів. Але зустрічаються й такі самобутні девайси, на які складно не звернути увагу.

Електроскутер Eon Scooter підкорює пагорби

Останнім часом електричні скутери на ринку плодяться, немов кролики. Вони, звичайно, хороші і дуже зручні в міських умовах, але тільки коли мова йде про плоскі поверхні. Коли справа доходить до пагорбів, з'являється проблема. Команда розробників, яка представила Eon Scooter, запевняє, що вони цю проблему вирішили, екіпірувавши свій скутер електромотором, здатним перевезти через пагорб в 30 градусів людини, що важить 113 кг.

Підписатися на цей канал RSS