Новини гаджетів для велосипеда

Навігатор Beeline для велосипедистів вкаже напрямок, але не маршрут

Багато велосипедистів вважають, що вони набагато вільніші ніж мотоциклісти. Вірно, адже вони можуть поїхати куди завгодно, коли їм цього захочеться. Якщо ви згодні з цим, то вам до душі може припасти Beeline. Це новий гаджет для навігації, який буде вказувати вам напрямок і оцінювати відстань до пункту призначення. Але не прокладе шлях, а надасть вам можливість самостійно розбиратися з тим, як дістатися потрібного місця.

В окулярах Radar Pace від Intel і Oakley скомбіновано фітнес-трекер і штучний інтелект

Фітнес-трекери, що носяться, безсумнівно корисні, але виглядають далеко не завжди так стильно, як нам хотілося б. Та ще й вибиваються з образу, якщо змінити одяг. Саме тому компанії Intel і Luxottica об'єднали свої сили і створили фітнес-трекер, який і носиться, і стильно виглядає, і відрізняється високим функціоналом. При цьому трекер завжди буде у вас перед очима: буквально, адже виконано його у форматі сонцезахисних окулярів, спеціально розроблених компанією Oakley.

Розумний велосипедний шолом Coros Linx проводить музику через кістки

Розумними сьогодні стають не тільки велосипеди, велосипедні аксесуари типу рукавичок або шоломів — теж. Останнім таким гаджетом став девайс Coros Linx: шолом, який прибере ці незручні та небезпечні в поїздці навушники з вух велосипедистів. Шолом сам проводить музику через кістки його носія. З ним же можна приймати дзвінки. Шолом також отримав можливість радіо-комунікації, автоматичні сповіщення про небезпеку й інше.

Багатофункціональний дзвінок Shoka Bell для велосипедистів

Велосипедний дзвінок допомагає велосипедисту забезпечити свою безпеку на дорозі. Розробники дзвінка Shoka Bell вирішили радикально поліпшити простенький дзвіночок. І перетворити його в більш функціональний гаджет. Так з Shoka Bell і додатком до нього можна налаштувати різні рінгтони для оповіщення пішоходів і автомобілів. Більш того, дзвінок допоможе уберегти велосипед із сигнальним гудком від злодіїв, орієнтуватися на вулицях, відстежувати власні велосипедні звички і отримувати інформацію про поїздки.

Гарнітура Varia Vision від Garmin це як Google Glass, тільки для велосипедистів

Їзда на велосипеді — настільки заморочение хобі, наскільки ти сам його таким робиш. Байк за 80 $ від Huffy виконує ті ж базові функції, що і міський велосипед з вуглеволокна, який стоїть в 100 разів більше. Тільки з меншою ефективністю.

Підписатися на цей канал RSS