Новини 3D принтерів

Домашній 3D-принтер NexD1 одночасно друкує з різних матеріалів

Як тільки 3D-принтери стали меншими за розміром і доступнішими за ціною, вони почали все частіше з'являтися в наших будинках. І приносити з собою все більше просунутих функцій, типу друку з декількох матеріалів, на призначений для користувача рівень. Німецький стартап Next Dynamics представив новий кольоровий мульти-матеріальний 3D-принтер NexD1 для використання вдома. Він дасть можливість працювати навіть з кондуктивною гумою, що дозволить створювати власні електронні друковані плати.

Яскравий 3D-принтер da Vinci miniMaker для роботи з дітьми

3D-принтер da Vinci miniMaker був розроблений для того, щоб його можна було вільно розміщувати в школах. З цим принтером маленьким майбутнім дизайнерам і інженерам буде простіше зрозуміти, як працює сучасне аддитивное виробництво. Розробники, китайська компанія XYZ Printing, представили пристрій яскравим і барвистим, що привертає увагу дітей.

Цей лазерний 3D-принтер друкує металом прямо в повітрі

Новий 3D-принтер, розроблений в Гарварді, здатний створювати металеві об'єкти, які звичайні 3D-принтери зробити не можуть. Замість того, щоб накидати один шар на інший, ця машина розроблена так, щоб виплавляємий метал негайно самостійно застигав, зберігаючи форму. Це дозволить вільно друкувати деталі, які виглядають так, немов вони органічно застигли прямо в повітрі.

SiSpi - павукоподібні 3d роботи від Siemens

3D-принтери кожного дня стають все більш досконалими. Нещодавно фахівці з компанії Siemens створили павукоподібних роботів SiSpis, які здатні працюючи спільно створювати складні структури і поверхні.

3D-принтер Mcor Arke друкує з паперу

Складно собі уявити матеріал, на якому б не друкував 3D принтер. На минулій нещодавно виставці CES компанія Mcor запропонувала на суд громадськості 3D-принтер Mcor Arke. І хоча виріб – далеко не перший паперовий принтер серед досягнень бренду, своїми особливостями нова модель може похвалитися.

Вже доступний ідеальний макіяж за допомогою 3D-принтеру

Розробники розумних пристроїв подарували радість візажистам та усім жінкам, що не нехтують можливостями тональних засобів. Створено помічник, який приготує тональну основу, що ідеально підходить саме до Вашого відтінку шкіри - 3D-принтер для макіяжу.

Підписатися на цей канал RSS