Купити комп'ютер бу - правильний вибір

Зайвих грошей, як відомо, ніколи не буває. Дбайливий господар завжди хоче розумно заощадити, щоб в запасі завжди були гроші, які можуть знадобитися в разі форс-мажорних ситуацій. Тому не можна витрачати матеріальні кошти на те, що сподобається просто так, абсолютно бездумно. Це стосується і комп'ютерної техніки, без якої сьогодні не обійтися ні вдома, ні на роботі.

Що робити, якщо пристрій потрібен потужний, продуктивний, з гарною відеокартою, але вартість на таку техніку просто зашкалює? Звернутися в інтернет-магазин і придбати якісний європейський або американський комп'ютер бу, що відрізняється високою якістю і розумною ціною.

Експлуатація комп'ютерів бу в офісах зарубіжних компаній

Чи варто витрачати гроші на техніку, що раніше кимось використовувалася? Звичайно! Практично всі екземпляри експлуатувалися в офісах німецьких або американських компаній. Там, як відомо, електронні пристрої оновлюються мінімум один раз в п'ять років. Ще потрібно враховувати, що робочий день офісного співробітника - 8 годин, не більше. Фактично, за цей термін, електронний пристрій не встигає:

  • застаріти,
  • зноситися,
  • отримати будь-які пошкодження.

Подібний щадний режим використання дозволяє зберегти техніку в чудовому стані.

Незважаючи на це електронні пристрої списуються з балансу підприємства, надходять на вторинний ринок. Фахівці інтернет-магазину відбирають кращі зразки електроніки на європейських або американських вторинних ринках, тестують кожен зразок за допомогою спеціальних установок, також ручним способом.

Бу комп'ютери: тільки кращі екземпляри

Саме таким чином якісна електроніка без фактичних пошкоджень, в ідеальному стані зовні, потрапляє в інтернет-магазин. Там-то користувачам і вдається купити бу комп'ютер за прийнятною ціною.

Зверніть увагу! Комп'ютерна техніка, що була у вживанні, коштує як мінімум на 50% менше нової, китайської, представленої у вітчизняних магазинах.

Виникає закономірне питання: чи варто витрачати величезні гроші, щоб купити техніку китайського виробництва, сумнівної якості. Фактично, американські і європейські комп'ютери більш потужні, оснащені гарнішими відеокартами, достойним процесором, сучасними системами охолодження.

Американські і європейські комп'ютери бу більш потужні

Напрошується висновок: західні комп'ютери набагато кращі, хоча і набагато дешевші. Так чи варто витрачати більше?

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар