Макс Поляков і Асоціація Ноосфера підтримали фестиваль робототехніки BestRoboFest. Презентація інноваційних розробок і майстер-класи для дітей

Макс Поляков і Асоціація Ноосфера ініціювали і організували створення майданчика для презентації молодими винахідниками своїх ідей. Це відмінний спосіб залучення суспільства до світу науки, яка допоможе прищепити любов до технологій підростаючому поколінню. На сьогоднішній день світ комп'ютерних технологій розвивається неймовірними темпами. Саме тому сучасній молодій людині, крім знань іноземних мов, необхідно розбиратися в програмуванні і бути технічно освіченим.

Технічні науки містять величезний обсяг інформації. Для його швидкого і ефективного освоєння необхідна особлива система. Щоб залучити дитину до вивчення будь-якої дисципліни, в тому числі і технічної, його необхідно зацікавити. Давайте подумаємо, як це можна зробити.

Макс Поляков і Асоціація Ноосфера підтримали фестиваль робототехніки BestRoboFest

Онлайн-навчання під час гри

Всі педагоги і психологи в один голос стверджують, що кращий спосіб залучити дитину до чогось – це зробити все в ігровій формі. Даний підхід схожий зі стратегією заходів, організованих Максом Поляковим і Асоціацією Ноосфера, а саме: використання комплексу інноваційних досягнень при вивченні програмування і інженерії.

Допомога навчальних каналів

На сьогоднішній день простори Інтернету переповнені навчальним матеріалом. Тепер це не нудні статті та книги, а цікаві відеоуроки, документальні фільми та передачі. Важливим при цьому є простота мови. Складні технічні процеси пояснюються доступними термінами, щоб дитина розуміла, про що йде мова.

Фестивалі, конкурси, змагання

Для формування інтересу дитини до технічних наук дуже важливий експериментальний аспект. Формування особистого досвіду забезпечить залучення в процес. Для цього необхідно відвідування заходів, які присвячені технічним досягненням сучасності. Наприклад, BestRoboFest – щорічний фест робототехніки. Реалізувати задумане стало можливим за підтримки Макса Полякова та Асоціації Noosphere. Десятки кращих інженерів країни представляють увазі гостей свої інноваційні розробки. У дітей є шанс не тільки поспілкуватися з творцями роботів і дронів, а й пройти у них майстер-класи по азам роботостроітельства.

Кращий приклад для дитини – батьки

Заходи, які проводяться за підтримки Макса Полякова та ноосфери, орієнтовані на сімейне проведення часу. Хто, якщо не батьки, подасть правильний приклад дитині? Розбирайтеся в усьому разом, покажіть, що вам це теж цікаво. У бажанні бути схожим на маму і тата дитина почне тягнутися до знань.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар