Тестувальник QA Manual - простий шлях в IT

Тестування - найпростіша і найбільш популярна область інтернет-технологій. Легка в освоєнні і роботі. Вкрай затребувана, оскільки сотні нових продуктів з'являються щодня, і кожен з них вимагає ретельної перевірки перед офіційною презентацією і запуском в продаж. Добре оплачується.

Саме тому серед тестувальників найбільший відсоток жінок і молоді. І це перше, що розглядають бажаючі зануритися в світ IT. Напрямок хороше і як база, і як старт до більш складним висот. Освоїти навички тестування допоможе курс тестувальників в комп'ютерній школі “ Hillel ”.

Навчальні курси в комп'ютерній школі Hellel

Тестувальник QA Manual - простий шлях в IT

Щоб виростити грамотного фахівця, його краще навчати з нуля. Так інформація освоюється швидко, на практиці застосовується просто. Тому слухачі без будь-якого досвіду завжди вітаються. Три місяці навчання, 25 занять, масив практичних завдань, в тому числі, і домашніх. І тестувальник початковому ступені готовий до виконання найпростіших завдань.

В програму курсу входить:

  • знайомство з тим, що потрібно від програмного забезпечення;
  • методи і види тестування;
  • методи знаходження дефектів і їх виправлення;
  • тестування різних платформ - веб-і мобільних додатків;
  • системи контролю і т.д.

Робота тестувальника дуже важлива. Його слово - вирішальне в оголошенні готовності того чи іншого продукту до споживання. Як правило, розробник здатний допускати помилки, і тестування програмного продукту - така ж обов'язкова міра, як перевірити, вимкнений праска, перед виходом з дому.

Курс QA Manual від “ Гиллель ” читають практикуючі фахівці в області IT-сфери з досвідом 5-10 років профільної роботи. Читають його так, що у вас не залишиться ні тіні сумнівів у правильності обраного напрямку. Читаючи, кожен раз пропонують перевіряти все на практиці, що забезпечує ідеальний результат.

Даний курс дає базовий рівень знань і навичок. По його закінченню ви зможете виконувати первинну нескладну роботу, поступово набираючись досвіду, впевненості і знаходячи власний стиль виконання, досягаючи поставлених цілей. Як правило, для отримання наступному ступені потрібно поглиблення знань і навичок. Це можна робити самостійно шляхом вивчення матеріалів і вебінарів, можна перейти на курс складніше в “ Гиллель ”. Або змінити напрям, вибравши вступний курс програмування в Києві, якщо з'явилися сили спробувати складнішу область IT.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар