Мясорубка Dauken FW2000 - естетика і функціональність

Перше, на що ми звертаємо увагу при виборі техніки для дому – приємний дизайн. В цьому відношенні м'ясорубка Dauken FW2000 заслуговує найвищих оцінок, виділяючись на тлі конкурентів стильним хромованим корпусом і обтічними формами. Такий апарат органічно впишеться в будь-який дизайн кузні & ndash; від класики до хай-тек. Агрегат має чудовий вигляд в інтер'єрі міської квартири або приватного котеджу, а металевий корпус і з'єднувальні елементи забезпечують тривалий термін експлуатації виробу.

Характеристики на заздрість

Потужність агрегату становить 700 Вт, що дає можливість переробляти велику кількість сировини дуже швидко. Апарат переробляє до 3 кг м'яса в хвилину. Фарш виходить не рідким, відсутні неперероблені шматки, чим грішать багато моделей. Звичайно, не можна прокручувати заморожене м'ясо, а й з жилами інші апарати справляються з труднощами. Модель Dauken FW2000 прекрасно переробляє складні види сировини.

Мясорубка Dauken FW2000

Особливу увагу привертає унікальна форма ножа. Розробка німецьких інженерів виключає намотування м'яса на шнек і забезпечує повний розріз шматка по всій площині. Під стать ножу – різноманітні насадки для ковбас і кеббе, решітки з круглими і фігурними отворами, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для приготування справжніх кулінарних шедеврів.

Безпека понад усе

Особливу увагу розробники моделі приділили надійної і безпечної експлуатації. Притискної гвинт дозволяє щільно прикрутити камеру до корпусу, ніде нічого не бовтається, люфтів немає. Хід шнека плавний, стабільний. Потужна робота супроводжується неголосним бурчанням мотора, звук якого не змінюється при підвищених навантаженнях. Це говорить про високу якість виробу.

Dauken FW2000

Вібрація відсутня. Прогумовані ніжки дозволяють агрегату щільно стояти на поверхні із пластику, деревини, кераміки, каменю. У разі дуже великого завантаження лотка включається функція автоматичного блокування, яка також активується при перегріві. Це дозволяє власнику відчувати себе захищеним в будь-якій ситуації.

Оптимальне співвідношення якості та ціни

Новинка німецького бренду привертає увагу не тільки красивим дизайном, безшумною роботою, безліччю насадок для приготування різних делікатесів, але і цілком прийнятною ціною, яка необтяжлива для сімей з різним рівнем доходу. її можна рекомендувати як для разових потреб, так і для постійного використання.

Серед інших приємних бонусів моделі можна відзначити такі деталі, як досить довгий шнур, місткий металевий лоток, легкість збірки. Наявність реверсу дає можливість швидко отримати застряглий фрагмент. Інтуїтивно зрозуміле управління дозволить розібратися в тонкощах приготування фаршу навіть недосвідченому людині. М'ясорубку Dauken FW2000 можна рекомендувати всім споживачам, що цінують високу якість виготовлення, привабливий дизайн, надійну роботу техніки.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар